MÜŞTERİ DESTEK: 0 232 202 21 39

"Markalar için basın bülteni hazırlıyor, Haber siteleri için haber içeriği desteği sunuyoruz!"

Markalar! Yeni çıkan ürünlerinizi tanıtmak veya markanız ile ilgili yeni gelişmeleri bildirmek için profesyonel haber içerikleri yayınlayabilirsiniz. Bu sayede hedef kitlenizle doğru bir etkileşim yakalarken rakiplerinize karşı da güçlü bir strateji uygulamış olursunuz.

Haber Siteleri! Medyada yerel haber yapan veya markalaşmış siteleriniz için daha fazla güncel haber desteği alabilirsiniz. Yaklaşık 170 haber sitesine günlük haber desteği sağlayan büyük bir ekibiz! %100 özgün şekilde kaleme alınan içeriklerimiz için 4 farklı haber ajansı üyeliğimiz mevcuttur. Siz de güvenle haber sitenizin yönetimini profesyonel ekibimize devredebilirsiniz!

Markanız İçin İtibar

Markanız için doğru hazırlanmış bir basın bülteni içeriği şirketinizin itibarını yükseltir.

Ürün ve Hizmetler İçin Etkili

Şirketlerin yeni ürün ve hizmetleri ile ilgili hazırlayacağı içerik metni, etkili bir satış stratejisi olarak görülmelidir.

Haber Siteleri İçin

Haber siteleri için çalışan aktif editör kadromuz, 4 farklı ajans aboneliğimiz ile gündemi yakından takip eder. Ülke gündemi ve dünyadan tüm haberler, sıcağı sıcağına web sitenizde yayınlanır!

Google News'den Yüksek Dönüş

Maksat ziyaretçi ise, trend haber ve içerik takibi bizde! Profesyonel haber editör kadromuz ile haber siteleriniz için yüksek ziyaretçi garantisi veriyoruz!

Uzman Yazarlarımız Tarafından Üretilen Örnek "Haber İçerikleri"

Araç sahiplerine kötü haber! Bir büyük zam daha...
Motorine dün gelen zammın ardından yarın bir zam daha geliyor. Son dakika habere göre...
Emeklinin Temmuz zammı ne kadar olacak?
Emeklilerin Temmuz zammı için yol yarılandı. 3 aylık enflasyona göre, SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin...

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin