MÜŞTERİ DESTEK: 0 (232) 504 20 44

Türkiye'nin İçerik Sağlayıcısı

içerik yazdır markaların içerik ihtiyacını tek elden yürüten, sunmuş olduğu hizmet ile daima başarıya ulaştıran, dijital içerik ajansıdır!

İçerik Yazdır, 2012 yılında bireysel/kurumsal müşterilerin içerik ihtiyaçlarına çözüm sağlamak amacıyla kurulmuş içerik ajansıdır. Türkiye'de 2014 yılında bulut alt yapısına geçip, içerikleri online şekilde bulut teknolojisi ile müşterilerine sunan ilk marka olmuştur.
Kuruluşumuzdan bu yana, Türkiye'de birçok kurum, marka ve bireysel müşterinin içerik denince akla ilk gelen adresi olduk. Ürettiğimiz içeriklerle İnternet siteleri için Google sıralamalarında önemli başarılar sağladık. Ayrıca şirketler için ürettiğimiz içeriklerle de, markalaşma konusunda oldukça fazla yol katettirdik.
ÖZGÜNLÜK KONTROL SİSTEMİ

İçerik Yazdır Teknolojileri

İcerikyazdir.com sisteminden sipariş ettiğiniz her içerik sizlere ulaşmadan önce copyscape.com api aracılığı ile özgünlük kontrolüne tabi tutulur ve içeriğin %100 orijinal olması halinde ekranınıza yansıtılır!
YAZAR EŞLEŞTİRME TEKNOLOJİSİ

İçerik Yazdır Teknolojileri

Yazar eşleştirme teknolojisi, vereceğiniz içerik siparişinin kategorisine göre alanında uzman binlerce yazar arasından en doğru yazara ulaşmanızı sağlayan bir teknolojidir.
SEO UYUMLU İÇERİK

İçerik Yazdır Teknolojileri

Yazılan içerikler, tamamen güncel SEO algoritmalarına uyumlu halde yazılır. Üstelik konu başlığı üretmek için ücret ödemezsiniz çünkü SEO uzmanlarımız tarafından konu başlıklarınız ücretsiz bulunur!

Müşterilerimiz

Ofisimizi Gördünüz mü?