MÜŞTERİ DESTEK: 0 (232) 504 20 44

"Hem satış amaçlı, hem SEO odaklı kategori sayfaları"

Kategori içerikleri genelde e-ticaret sitelerinde kullanılmak üzere sunulmuş bir türdür. E-ticaret sitelerinde veya kategori mantığında faaliyet gösteren web sayfalarında, ilgili ürün veya hizmetlerin tanımlarının yapıldığı, 100 - 500 kelime aralığında oluşturulan içeriklere "Kategori Yazısı" denilmektedir.

Kategori içeriği satın alarak, web sitenizin ilgili kategorisi hakkında müşterilerinizi doğru bir şekilde yönlendirebilir, hem de kategori bazlı SEO çalışmaları konusunda sektörünüzün lideri olabilirsiniz.

Kategori Bazlı SEO Çalışmaları İçin

Web sitenizde kategori içeriklerinin bulunması, arama motorlarında yapılan ilgili aramalarda üst sıralarda yer almanızı sağlar. Bu nedenle arama motorlarında üst sıralarda yer almak isteyen markalar web sitelerinde mutlaka kategori içeriklerini kullanmalıdır.

Müşteri Odaklı Çalışmalar İçin

Kategori içerikleri, kullanıcılara ilgili kategoride yer alan ürün, marka ve fiyat çeşitliliği ile ilgili bilgi vermek adına yapılır. Kullanıcı odaklı yapılan kategori açıklamaları genelde kullanıcıların satın alma davranışlarını etkilediği için e-ticaret siteleri tarafından mutlaka kullanılmalıdır.

Excell İle Toplu Sipariş

İçerik talebi ekranında, toplu olarak excell ile içerik talebinde bulunabilir, saniyeler içinde binlerce içeriği tek bir tıklama ile sipariş edebilirsiniz.

Ücretsiz Anahtar Kelime Analizi

Siz hiç dert etmeyin! SEO uzmanlarımız web siteniz için potansiyel anahtar kelimeleri belirleyip, içeriklerinizi bu kapsamda hazırlatabilirler.

Uzman Yazarlarımız Tarafından Üretilen Örnek "Kategori İçerikleri"

Telefon & Aksesuarları
Akıllı telefonların çıkması ile birlikte gelişen cep telefonu pazarı, birçok yeni ürün tasarımını da birlikte getirdi. Eğer akıllı telefon satın aldıktan sonra alışverişinizin bittiğini zannediyorsanız, yanılıyorsunuz!

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin