MÜŞTERİ DESTEK: 0 (232) 504 20 44

"İyi bir şekilde yazılan mobil uygulama içeriği, yüksek indirme almanızı ve uygulama mağazalarındaki sıralamanızın yükselmesini sağlar."

Mobil uygulama tanıtım yazıları, Google Play veya Apple Store’da yer alan uygulamaların işlevleri, amaçları ve kullanımları ile ilgili kullanıcılara bilgi vermek adına yazılan tanıtım metinlerine verilen isimdir.

Mobil uygulamalarınız için çarpıcı ve ilgi uyandıran açıklamalar yaparak, mobil yükleme oranlarınızı artırıyoruz. Uygulamalarınız için girilen faydalı açıklamalar ile kategorinizin lideri olun!
Ayrıca ASO ve SEO çalışmaları açısından da, uygulama tanıtımları oldukça büyük bir rol oynamaktadır. Uygulamalarınız için girilen içerikler hem kullanıcıları uygulamayı indirmeye teşvik edecek, hem de ASO ve SEO optimizasyonu için etki yaratacaktır.

ASO'ya Uygun İçerik Yazımı

ASO ( App Store Optimizasyon ) kurallarına uygun içerik yazımı ile mobil uygulama arama sonuçlarında liderliğe oturun!

Daha Fazla İndirme Alın

Uygulamalarınızı ziyaretçilerinize ne kadar iyi anlatabilirseniz, indirme oranını o kadar çok yükseltirsiniz!

Farklı Dillerde Uygulama Tanıtımı

Sadece Türkçe değil; İngilizce, Almanca, Rusça ve Arapça dillerinde de mobil uygulamanız için içerik siparişi verebilirsiniz.

Tek Tıkla Sipariş

Hemen kayıt olun, online olarak kolay bir şekilde içerik siparişinizi oluşturun.

Uzman Yazarlarımız Tarafından Üretilen Örnek "Mobil Uygulama İçerikleri"

Batarya Doktoru - Mobil Uygulama Tanıtımı
Batarya Doktoru, Cihazınızın hızlı bir şekilde temizlenmesi ve pil tasarrufunu sağlamak için kullanılan çok amaçlı bir uygulamadır.
Sıkıysa Geç - Mobil Oyun Tanıtımı
Bildiğin tüm oyunları unut! Seni renklerin peşinde bir yolculuğa çıkarıyoruz. Burada en büyük silahın dikkatin ve hızın.

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin