MÜŞTERİ DESTEK: 0 (232) 502 44 42

Blog Örnek İçerik

GERİ DÖN

YouTube’da Mutlaka Takip Edilmesi Gereken 5 Makyaj Kanalı

YouTube hayatımızın önemli bir bölümünü işgal ediyor. Belki de birçoğumuz televizyondan daha fazla vakit harcıyoruz başında. Hem reklamları izlemek zorunda olmamamız hem de seçim şansımızın bulunması bunda en önemli etken. Erkek veya kadın için farklı kanallar ve ilgi alanlarına uygun izleyebileceğimiz birçok video mevcut. Site içerisinde milyonlarca video var. Peki, biz bu kadar video içinden iyileri nasıl ayıklayıp izleyeceğiz? Özellikle makyaj ve kişisel bakım videoları izlemeyi seviyorsanız, buyrunuz ;

1. Carli Bybel

17 Ekim 1990 doğumlu Amerika- New Jersey’de yaşayan belki de New Jersey’in en ünlü yıldızı. YouTube’da 6 milyona yakın abonesi bulunuyor. Ve düzenli olarak içerik üretiyor. Bybel aynı zamanda cruelty-free yani hayvanlar üzerinde test yapmayan markaları kullanıyor ve vegan olarak yaşıyor. İlk videosunu 2011’de yayınlayan Bybel geçen 7 sene içerisinde kendi markasını yarattı aynı zamanda Kamboçya’ya temiz su ve eğitim kaynağı sağlayan WAH organizasyonuyla iş birliği yapıyor. Kanalında 470’ten fazla video mevcut saç-bakım-makyaj-vlog tarzındaki videoları izleyebilirsiniz.

2. Kathleen Fuentes (Youtube: Kathleen Lights)

27 Ocak 1992 Miami Florida doğumlu Kathleen’in YouTube üzerinde 3,6 milyon takipçisi var. Düzenli olarak ürün incelemeleri ve makyaj videoları çekiyor. Kathleen aynı zamanda KL adıyla kendi oje markasını çıkardı. İlk videosunu 2013 yılında yayınlayan Kathleen 4 yılda abone sayısını 3,6 milyona taşıdı.

3. Nikkie De Jager (Youtube: Nikkie tutorials)

Eminim birçoğunuz Nikkie’yi çılgın videolarından dolayı görmüş veya duymuştur. YouTube üzerinde en çok abonesi olan makyaj bloggerlarından biri 1994 Hollanda doğumlu Nikkie. Eğer yüksek kapatıcılık ve profesyonel göz makyajı videoları izlemek biraz da gülmek istiyorsanız, bu kanalı kesinlikle izlemelisiniz. Nikkie’nin YouTube üzerinde 9 milyondan fazla takipçisi var. Ve Ofra kozmetik ile birlikte Highlighter ürününü çıkardı. Herkesin bayılarak kullandığı highlighterı ve ürün incelemelerini Nikkie’nin kanalında bulabilirsiniz.

4. Chloe Morello

1990 Avusturalya doğumlu Chloe Morello’nun YouTube üzerinde 2.5 milyona yakın takipçisi bulunuyor. Avusturalya’nın en önemli makyaj bloggerlarından birisi olan Chloe aynı zamanda çeşitli markalarla iş birliği yapıyor ve gerçekten kullanışlı ürünler ortaya çıkarıyor. Bu markalardan bazıları Ciate London, Pixi beauty, Too Faced, Face Halo. Aynı zamanda Face Halo isimli makyaj temizleme mendilleri üreten şirkete ortak olmuş durumda. Kanalında vlog, ürün incelemeleri, makyaj videoları çekiyor.

5. Denitsa Malakova (Youtube: Denitslava Makeup)

Aralık 1995 Bulgaristan doğumlu henüz 23 yaşında ancak Instagram’da 1 milyondan fazla YouTube’ta ise 1.2 milyon abonesi var. Bulgaristan doğumlu olmasına rağmen Atina’da yaşıyor. Özellikle video çekim teknikleri hoşunuza gidecek bir blogger. Bazı videolarında abonelerinin makyajını yapmasına izin verip makyajı sizin yönlendirmenizi sağlıyor. Makyaj ve ürün incelemeleri paylaşıyor. Eğlenceli içerikler üretiyor.Uzman Yazarlarımıza " Blog İçeriği " Sipariş etmek için tıklayın