MÜŞTERİ DESTEK: 0 (232) 502 44 42

Hakkımızda Örnek İçerik

GERİ DÖN

Verinet İnternet - Hakkımızda İçeriği

Sektörün ihtiyaçlarını analiz eden ve müşterilerine profesyonel hizmeti görev edinmiş Verinet İnternet’i yakından tanımaya ne dersiniz?

İnternet dünyası pek çok bilinmeyeni beraberinde getirirken, bu dünyada kazananlardan olmak için doğru adımları atmak ve profesyonel hizmet almak isteyen kullanıcıların öncelikli tercihi olan Verinet İnternet, 2012 Ocak ayında, İzmir’de faaliyete geçti.

Bilişim sektöründe en karmaşık çalışmaları en pratik çözümlerle başarıya ulaştırmak misyonu ile kurulmuş olan şirketimiz, faaliyetlerine öncelikle web projeleri ve web hizmetleri danışmanlığı yaparak başladı. Her geçen yıl müşteri portföyünü arttıran şirketimiz, devam eden yıllarda yeni atılımlar yaparak birden fazla internet projesini tek bir marka altında birleştirerek sektörün öncü firmaları arasında yerini aldı.

Günümüz web siteleri için önemli olan içerik ihtiyacı konusunda, şirketimizin markası olan İçerik Yazdır ile Türkiye’nin en büyük içerik sağlayıcısı olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz. Sektörde birçok kurumsal ve bireysel müşteriye hizmet sağlayıp, kullanıcıların web sitelerinin içerik ihtiyaçlarını kaliteli bir şekilde karşılayarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Daima gelişip, web ihtiyaçlarına en doğru cevabı vermeyi vizyon edinmiş Verinet İnternet olarak, üç farklı proje ile sektörün en önemli dalları olan ” içerik, editörlük, tanıtım yazısı ” alanlarında hizmet sağlıyoruz. Altı farklı markamız ile de, ” İnternet projeleri, mobil uygulama projeleri, Web Yazılım, Web Tasarım, Google Seo, E-Ticaret ” gibi alanlarda müşteri bazlı çalışmalarımız yer almaktadır. Verinet İnternet olarak, gelişime odaklanmış ve daima günün ilerisinde olma prensibiyle, hem müşteriler hem de sektörde çalışmak isteyen vizyon sahibi kişiler için prestijli bir marka olmaya devam etmekteyiz.Uzman Yazarlarımıza " Hakkımızda İçeriği " Sipariş etmek için tıklayın