MÜŞTERİ DESTEK: 0 232 202 21 39

Mobil Uygulama Örnek İçeriği

GERİ DÖN

Sıkıysa Geç - Mobil Oyun Tanıtımı

Bildiğin tüm oyunları unut! Seni renklerin peşinde bir yolculuğa çıkarıyoruz. Burada en büyük silahın dikkatin ve hızın. Küçük bir topun peşinde iğne deliğinden geçmeye çalışırken, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak, bir sonraki level'e geçemedikçe kendine kızacaksın. Ancak her ne olursa olsun oynamaya doyamayacaksın. Android telefonlar için hem zevkli, hem de son derece farklı bir oyun var karşında. Oldukça basit arayüzü, kolay anlaşılabilir mantığı ve bitmeyen dinamizmi ile sıkıldığın her anda telefonuna uzanacak, şarjını bitirene kadar bu oyunu oynamaktan kendini alamayacaksın.

Nasıl Oynanır?

• Oyun son derece basit. Ekranda bir top, küçük üç renkli bir yuvarlak , ardından sürekli dönen geometrik şekiller göreceksin. İlk aşamada yapman gereken, küçük dokunuşlarla hareket ettirdiğin topunun renkli yuvarlağa çarpmasını sağlamak, böylece topun rengi değişecek.

• Görevini tamamlamak için topunu, dönen şekiller arasından, aynı renge denk gelecek şekilde geçirip ilerlemelisin. Top şekillerden geçtikçe, renk değiştirici küçük şekillere çarparak yeni rengine dönüşmeli, böylece bir sonraki aşamaya geldiğinde, artık dönen şekillerde yeni renge denk getirmelisin.

• Level atladıkça şekiller daha hızlı dönmeye, oyun zorlaşmaya başlayacak. Dikkatini kaybetme ve sakın farklı bir renge denk gelme! Yoksa oyunu kaybeder ve yeniden başlamak zorunda kalırsın.

Üstelik senin gibi bu oyunun müptelası olacak diğer oyuncularla rekabete girebilmen için 'Skor Tablosu' seçeneği de devrede! Başarı sırasını görebildiğin diğer oyuncularla tatlı bir rekabete girmek, heyecanı daha da artıracak.

Şimdilik Android telefonlar için tasarlanmış oyun, eğlenceli ve dinamik yapısıyla, kısa sürede popüler uygulamalar arasında yerini aldı. Haydi ne duruyorsun! Bir an önce oyunu indir ve Sıkıysa Geç!Uzman Yazarlarımıza " Mobil Uygulama İçeriği " Sipariş etmek için tıklayın