MÜŞTERİ DESTEK: 0 232 202 21 39

Tanıtım YazısıÖrnek İçeriği

GERİ DÖN

Amsterdam Uçak Bileti

Türkiye'den Amsterdam'a yapacağınız uçuşlarda, Amsterdam uçak biletinizi internet üzerinden almak istiyorsanız web sitemize girerek rezervasyonunuzu yapabilir veya güvenli bir şekilde Amsterdam uçak biletinizi temin edebilirsiniz. Firmamız sizlere belirlediğiniz günde Amsterdam'a uçuşu bulunan bütün firmaları fiyat listeleri ile beraber sunar. Türk Hava Yolları, Pegasus, Onur Air ve SunExpress firmalarının İstanbul havaalanlarından kalkış yapan Amsterdam uçakları bulunmaktadır. Eğer İstanbul dışında bir şehirden Amsterdam Schiphol Havalimanına uçuş yapacaksanız İstanbul aktarmalı bir Amsterdam uçak bileti almalısınızdır. Aktarmalı uçuşlarda bulunduğunuz şehirden İstanbul'a gidiş biletinizde fiyata dahil olarak hesaplanmaktadır. Diğer firmaların yanı sıra SunExpress firmasının İstanbul aktarmalı Amsterdam uçağı bulunmamaktadır.

Uçuş Yoğunluğu

Türkiye'den oldukça sık uçuş yapılan Avrupa ülkeleri arasında bulunan Hollanda'ya, Türk Hava Yolları firması ile gündüz saatlerinde ortalama iki saatte bir, akşam saatlerinde ise üç saatte bir uçak kalkmaktadır. Pegasus uçak firması ise İstanbul'dan Amsterdam'a günde ortalama üç uçuş gerçekleştirmektedir. SunExpress ve OnurAir firmalarının ise Amsterdam'a günde ortalama bir uçuşu bulunmaktadır.

Amsterdam'da Konaklama

Amsterdam uçuşundan önce, konaklama yapacağınız otel ve pansiyonlar ile ilgili, web sitemizin destinasyon bölümleri aracılığı ile bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz havayolu firmalarının size sunduğu uçuş sonrası araç kiralama ve konaklama hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

Amsterdam Havalimanı

Amsterdam havalimanı olan Schiphol Havalimanı Hollanda'nın en büyük havaalanıdır. Şehir merkezine olan uzaklığı yalnızca 14 km'dir. Şehir merkezine olan ulaşımınızı taksi, metro veya otobüs ile sağlayabilirsiniz. Tren istasyonu Schiphol Havalimanının alt katında bulunmaktadır. Havaalanından bineceğiniz bu trenle tarihi yerlere gidebileceğiniz en yakın yerden oldukça sık kullanılan otobüs veya tramvay hatlarına aktarma yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Amsterdam'dan Paris, Brüksel, Almanya gibi birçok Avrupa şehrine de trenle yolculuk yapma imkanını sahip olacaksınız.Uzman Yazarlarımıza " Tanıtım Yazısı İçeriği " Sipariş etmek için tıklayın