MÜŞTERİ DESTEK: 0 232 202 21 39

Ürün TanıtımÖrnek İçeriği

GERİ DÖN

iPhone 8 Ürün Açıklaması

iPhone 8; Apple park kampüsündeki Steve Jobs Tiyatrosu’nda görücüye çıktı. Ön ve arka yüzeyi şimdiye kadar kullanılan en dayanıklı cam tasarımı ile göz kamaştırıyor. Mikroskobik düzeyde hassas bir mühendislikle suya, sıçramalara ve toza karşı dayanıklıdır. 4.7 inç Retina HD ekrana sahiptir. True Tone, geniş renk yelpazesi ve 3D Touch özellikleri sayesinde ekranınız her zamankinden daha farklı ve daha göz alıcıdır. True Tone sizlere her ortamda daha iyi bir görüntüleme deneyimi sunar. Beyaz dengesini ortam ışığına uyumlu bir şeklide otomatik olarak ayarlıyor. Geniş renk skalası ile gerçek hayatı canlı ve gerçek renklerle izlemenizi sağlar. Ekrandaki her şey daha net ve parlak görünüyor. 1334x750 piksel çözünürlüğü bulunmaktadır. Çift etkili pikseller, ekranı her açıdan görüntü kaybı yaşanmadan net bir şekilde görebilmenizi sağlıyor.

Büyüleyici Fotoğraflar

12 MP arka kamerası daha büyük ve daha hızlı bir sensör, yeni renk filtresi ve daha derin piksellerle gelişmiş özellikler içerir. Fotoğraf ve videolarınız için optik görüntü stabilizasyonu bulunmaktadır. Geniş açılı lens ve telefoto lens optik yakınlaştırma özelliği ve bunun yanı sıra fotoğrafları 10 kata kadar videoları ise 6 kata kadar dijital yakınlaştırma özelliğine sahiptir. Akıllı tasarımı akıllı görüntü sinyali işlemcisi; siz fotoğraf çekerken kadrajınızdaki insan, hareket veya herhangi bir başka nesneyi algılayarak siz daha fotoğrafı çekmeden optimize eder. Böylece en iyi HDR fotoğraflara sahip olabilirsiniz. 7 MP ön kamera çözünürlüğü ile net ve en doğal renklere sahip özçekimler sizleri bekliyor.

A11 Biyonic Çip İle, Çok Daha Hızlı

Şimdiye kadar kullanılan en akıllı çip A11 Bionic 4 çekirdekte A10 Fusion’a göre %70 2 çekirdekte %25’e kadar daha hızlıdır. Apple tasarımı yeni 3 çekirdekli GPU ise A10 Fusion’a göre %30 daha hızlıdır.2 GB mobil RAM boyutu da iPhone 8 telefonunuzun hızına hız katıyor. Ara yüzler arası seri geçişler yapabilirsiniz. Dünyaya karşı bakış açınızı değiştiren serüvenlerle dolu oyun deneyimlerine hazır olun. IOS 11 en farklı iPhone deneyimini yaşamanız için tasarlandı. Kullanıcı dostu olması sebebiyle sizleri kendisine bağlayan IOS 11 ile telefonunuzu her saniye yanınızda taşımak isteyebilirsiniz.

Suya ve Toza Dayanıklı

Yeni iPhone 8, hassas mühendislik ölçümleri ile beraber suya ve toza karşı %95 oranında dayanıklılık sunuyor

Mükemmel Tasarım

Camdan tasarlanmış bir iPhone harikası. Gorilla Glas 5 Teknolojisi ile, sert zeminlere 1 metreden düştüğünde %80 ihtimalle kırılmama garantisine sahip!

Pil Ömrü ve Kullanım Süresi

iPhone 7 ile yaklaşık aynı pil ömrünü sunan iPhone 8 cep telefonu; 14 saate kadar kablosuz bağlantı üzerinden konuşma süresi, 12 saate kadar internet kullanımı, 13 saate kadar kablosuz bağlantı üzerinden video oynatma, 40 saate kadar kablosuz bağlantı üzerinden ses çalma özelliğine sahiptir.

Kablosuz Şarj ve Hızlı Şarj Desteği

30 dakikada %50’ye kadar hızlı şarj etme özelliğine sahiptir. Qi uyumlu şarj aygıtı ile kablosuz olarak şarj edebilirsiniz. Kablosuz şarj istasyonlarının bulunduğu yerlerde veya AirPower matlarında telefonunuzu şarj edebilirsiniz. iPhone 8 ile kablosuz şarj etme deneyimine ve kablosuz bir dünyaya hoş geldiniz.Uzman Yazarlarımıza " Ürün Tanıtım Yazısı " Sipariş etmek için tıklayın