MÜŞTERİ DESTEK: 0 232 202 21 39

Ürün TanıtımÖrnek İçeriği

GERİ DÖN

U-Boat Erkek Saat Modelleri

Müthiş bir duyarlılıkla rötuşları ve mühendisliği oluşturan İtalyan Ustaların el emeği, her bir detayı özenle ve ilgi ile düşünülmüş estetik saatler... 1942 yılında İtalyan donanması, dönemin denizaltı subayları ve komandoları için Officenie Fontana adlı bir ustaya saat sipariş etmiştir. Bu saat savaş koşulları sebebiyle o dönem üretim aşamasına gelememiştir. 1990’lara gelindiğinde Fontana ailesinden İtalo, bu çizimleri bulmuştur ve bu eskizlere sadık kalarak İkinci Dünya Savaşı'na damgasını vurmuş denizaltının ismini kullanarak bir saat devi yaratmıştır. Markanın adına da U-Boat denilmektedir. Kantin tipi olarak adlandırılan ve kurma koluna paralel olarak kasaya bağlı kapak modeli, zaman içerisinde U Boat markasının simgesi haline gelmiştir. U- BOAT Erkek Saat Modellerinde de en çok tercih edilen markalar arasındadır.

U-Boat kol saatleri uzun güç rezervli kalibresi, farklı kasa seçenekleri, yüksek su basıncına karşı üstün koruma, corundum kaplı üst cam yüzey, el emeği olduğu ince detaylarında saklı olan deri kayış ve yüksek kalite metal klipsler, dilerseniz PVD yani iyon kaplama arka yüzey seçeneğiyle iskelet modeller, U-Boat için vazgeçilmez kriterleri oluşturmaktadır. Kalite ile paralel olarak yarattığımız imajla tok bir görünüm kazanmak isterseniz U- Boat Erkek Saat Modelleri belki de uzun zamandır aradığınız ve bulamadığınız tamamlayıcı aksesuarınızdır. Özellikle son zamanlarda moda otoriterlerinin erkek saatlerinde geniş çaplı kasalar konusunda hemfikir olduğunu rahatlıkla söylemek mümkündür.

Geniş çaplı tasarımlar ve askeri tasarım trendini buluşturan U-Boat marka saatinizi kullanırken çok fazla değeri ve övgüyü hak ettiğini sizlerde düşüneceksiniz. Özellikle şık giyinmeyi seven erkekler için üretilen U-Boat Erkek Saat Modelleri şıklığınızı tamamlayarak etraftaki kişilerin dikkatini çekmenizi sağlayacaktır. Zaman kavramı çok önemlidir gün içinde defalarca bakacağınız saati seçerken özenli ve zevkinize uygun modeli seçmelisiniz.Uzman Yazarlarımıza " Ürün Tanıtım Yazısı " Sipariş etmek için tıklayın