MÜŞTERİ DESTEK: 0 (232) 504 20 44

Web sitesiÖrnek İçeriği

GERİ DÖN

Editör Matik - Neler Yaparız?

Editormatik.com üzerinden satın aldığınız her paket için, ekibimiz ziyaretçi çekecek en iyi makaleleri oluşturarak web sitenize içerik eklemektedir. Editör Matik sisteminin size sunmuş olduğu paket neticesinde, Google arama motorunda en çok aranan konular çerçevesinde içerikleriniz üretilir. Daha sonra bu içerikler web sitenize periyodik olarak eklenir.Tüm içerikler SEO kurallarına uygun olarak hazırlanır. Böylece siz de profesyonel bir editörlük hizmetine sahip olursunuz.

Profesyonel Editörlük

Bir web siteniz var ise düzenli içerik girmeniz şart! Bu kuralı gayet iyi biliyoruz. Bu nedenle Editör Matik kapsamında satın aldığınız tüm paketler, sisteminiz ne olursa olsun, belirli bir plan dahilinde web sitenize eklenmektedir. Bu sayede Google tarafından web siteniz günün her saatinde kontrol edildiğinde güncel bir web sitesi değerlendirmesine kavuşulacak. Bu da web sitenizin arama motorlarında gün gün yükselmesini sağlayacak.

SEO Desteği

Aklınız kalmasın! Mesele sadece özgün ve periyodik içerik eklemek değil! Ayrıca web siteniz içerisinde yer alan tüm SEO alanlarının doldurulması, içeriklerinizin SEO yapısına uygun yazılması ve hatta eklenen her görsel için anahtar kelime uyumluluğuna dikkat edilmesi asli görevimiz. Böylece web siteniz için editörlük hizmetinin yanı sıra, profesyonel bir SEO desteği de alıyorsunuz. SEO uzmanlarımız web sitenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde belirliyor ve editörlerimiz de bu kıstaslara uygun şekilde içerik girişlerini gerçekleştiriyor.Uzman Yazarlarımıza " Web Sitesi İçeriği " Sipariş etmek için tıklayın